JUVELOOK – jedyny stymulator tkankowy dedykowany do okolicy oka
Zabiegi premium

JUVELOOK – jedyny stymulator tkankowy dedykowany do okolicy oka

Preparaty
Ceny promocyjne!
Juvelook
3000
2000
za 50 mg
Opis zabiegu

Juvelook to jedyny na świecie kwas poli- D, L mlekowy do stosowania w okolicy oka, mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu. Zapewnia efekt natychmiastowego wypełnienia oraz rozłożone w czasie działanie polegające na stymulacji produkcji kolagenu, a w konsekwencji na poprawie objętości i elastyczności skóry.

Zabieg wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Przed rozpoczęciem procedury zabiegowej nałożony zostaje krem znieczulający. Następnie po oczyszczaniu skóry lekarz rozpoczyna zabieg. Preparat podaje się metodą iniekcji cienką igłą lub kaniulą. Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie szczypanie. Po zabiegu pacjent może odczuwać swędzenie. Mogą też pojawić się delikatne obrzęki i siniaki, które samoistnie ustępują.

Rekomendujemy wykonanie serii 2-3 zabiegów co 6-8 tygodni. Efekty zabiegu utrzymują się przez co najmniej 24 miesiące.

Dlaczego jest to wyjątkowy produkt:

Połączenie kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym daje od razu widoczny efekt. Wypełnienie kwasem hialuronowym utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy.
Juvelook to jedyny na rynku medycyny estetycznej kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka oraz w mezoterapii twarzy, szyi czy dekoltu. Przywraca młodzieńczy wygląd w stopniowy i naturalny sposób pobudzając nasze własne komórki do regeneracji.

Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Efekt wypełnienia jest zasługą kwasu hialuronowego. Po dwóch tygodniach rozpoczyna się produkcja kolagenu aktywowana przez obecnością mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu.

Dla kogo jest to zabieg:

  • Dla osiągnięcia efektu wypełnienia doliny łez
  • Stymulacja kolagenu w obszarze dolnej powieki
  • Rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni (mezoterapia)
  • Redukcja rozszerzonych porów
  • Redukcja blizn potrądzikowych (wspomagająco)

Przeciwwskazania:

Mimo zadowalających efektów oraz wielu pozytywnych opinii Klientek nie każdy powinien poddawać się terapii pod oczy i na twarz JUVELOOK. Opinie naszych specjalistek jasno określają przeciwwskazania do przeprowadzenia terapii, a należą do nich:

  • alergie na składniki kosmetyku,
  • aktywne stany zapalne i infekcje skóry w okolicy pod oczami lub innym obszarze podawania substancji,
  • ciąża oraz okres karmienia piersią,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym.