Autorska terapia „Płaski brzuch”

Autorska terapia „Płaski brzuch”

Ceny promocyjne!
1200
600
Zadzwoń
Opis zabiegu

Terapia dostępna wyłącznie w naszej placówce w Warszawie

Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi skutkuje poprawą skóry w 87% procentach już po pierwszym zabiegu.

Nasz brzuch to zazwyczaj oporna tkanka tłuszczowa, której niełatwo się pozbyć za pomocą diety i cwiczeń. Dotyczy to zwłaszcza nagromadzonej tkanki tłuszczowej podskórnej, ulokowanej na dolnej fałdzie brzucha. Do uzyskania celu, jakim jest posiadanie płaskiego brzucha, potrzebujemy wsparcia zabiegowego!

W naszej autorskiej terapii wykorzystujemy aż 5 technologii i pielęgnację wspomagająca odnowę biologiczną skóry. Na początku wykonujemy falę radiową z elektrostymulacją włókien mięśniowych. Z jednej strony podgrzewamy komórki tłuszczowe i doprowadzamy do upłynnienia tkanki tłuszczowej, a elektrostymulacja oddziałuje na nerw który jest odpowiedzialny za skurcz mięśni. Aktywujemy do pracy włókna wolnokurczliwe odpowiadające za wytrzymałość mięśni. Te włókna wolnokurczliwe mają największą ilość mitochondriów, które odpowiadają za cały proces wytwarzania energii w organiźmie. Stymulacja poprawia pracę mitochondriów zwiększając przy tym metabolizm. Włókna szybkokurczliwe odpowiadają za siłę i objętość mięśnia, to przekłada się na aspekt estetyczny partii zabiegowej. Wdrożenie elektrostymulacji zwiększa metabolizm w danej partii zabiegowej poprzez zwiększenie objętości mięśnia. Dochodzi do mechanicznego uszkodzenia komórek tłuszczowych, które otaczają narządy, co przekłada się na usprawnienie procesów detoksykacyjnych.

Następnym krokiem jest masaż podciśnieniowy. Dzięki naświetlaniu wiązką lasera diodowego i światła Led ujędrniamy skórę poprzez obkurczenie włókien kolagenowych. Laser stymuluje do pracy komórki kolagenowe, które produkują nową strukturę kolagenu. Wzmacnia mikrokrążenie oraz wzmacnia ściany naczyń krwionośnych. Masaż podciśnieniowy wykonywany jest przez specjalne głowice, które dopasowywują się do kształtu ciała pod wpływem ciśnienia, stymulują skórę i dosięgają mocą do głębokich warstw skóry. Dzięki silnemu drenażowi na poziomie skóry właściwej, mechanicznie uszkadzamy nierównomiernie rozłożoną tkankę tłuszczową. Likwidujemy cellulit mechanicznie uszkadzając błony włókniste powstałe w wyniku nierównomiernego rozrostu tkanki tłuszczowej. Terapię zakańczamy zabiegiem preparatem zawierającym składniki aktywne oraz niezbędne peptydy umożliwiające szybszą regenerację po zabiegach.

Zadzwoń