Autorska terapia „Szczupła sylwetka”

Autorska terapia "Szczupła sylwetka"

Ceny promocyjne!
1600
900
Zadzwoń
Opis zabiegu

Terapia dostępna wyłącznie w naszej placówce w Warszawie

Działanie potwierdzone badaniami klinicznymi skutkuje poprawą skóry w 87% procentach już po pierwszym zabiegu.

Każdy marzy o smukłej sylwetce, ale samo zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej nie gwarantuje estetycznego wysmuklenia ciała. Natomiast dzięki połączeniu fali radiowej, technologii światła LED oraz masażu podciśnieniowego, trwale usuwamy tkankę tłuszczową zachowując przy tym estetyczny i młody wygląd skóry.

Terapia składa się z dwóch etapów. Najpierw fala radiowa połączona z elektrostymulacją mięśni podgrzewa komórki tłuszczowe doprowadzając do upłynnienia komórek. Podgrzanie warstwy skory prowadzi do obkurczenia się istniejących włókien kolagenowych ujędrniając skórę, jednocześnie temperatura w skórze właściwej doprowadza do upłynnienia komórek tłuszczowych. Dochodzi do stymulacji fibroblastow i elastyn odpowiedzialnych za produkcję nowych włókien kolagenowych. Elektrostymulacja wpływa na układ nerwowy, doprowadzając do skurczu włókien mięśniowych. Skurcze mięśni wywołują mechaniczne uszkodzenie tkanki tłuszczowej poprzez ruch mięśni.

Po wykonaniu fali radiowej przechodzimy do masażu podciśnieniowego. Wykonujemy go urządzeniem z medycznym certyfikatem FDA - Icoone. Opiera się on na pracy zmechanizowanych głowic emitujących światło led oraz laser diodowy, którego działaniem jest biostymulacja tkanki skóry. Dochodzi do regeneracji, ujędrnienia i odżywienia skóry. Tkanka pod ciśnieniem głowic oczyszcza skórę z toksyn, zwiększa przepływ limfy, co wspomaga odżywienie na poziomie komórkowym. Usprawnia to też wydalanie nadmiaru wody w tkance podskórnej a także oddziałuje na głęboką warstwę skóry. Likwiduje to też cellulit oraz upłynnia tkankę tłuszczową. Wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia perystaltykę jelit. Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych emitują ciepło i są bezbolesne.

Icoone wykonywany po fali radiowej ochładza partię zabiegową, dając pacjentowi komfort i relaks podczas masażu podciśnieniowego. Pomaga się odprężyć. Gabinet podczas zabiegu jest wyposażony w oleje aromatyczne oraz świece, wspomagając tym samym odprężenie. Zabiegi Hi-tech połączyliśmy z zabiegami pielęgnacyjnymi bazując na najwyższej jakości przebadanych dermatologicznie kosmetykach które pobudzają mikrokrążenie, głęboko nawilżają skórę, co wspomaga regenerację po zabiegach oraz usprawnia proces detoksykacji.

Zadzwoń