Modelowanie brody i żuchwy
Zabiegi kwasem hialuronowym

Modelowanie brody i żuchwy

Preparaty
Ceny promocyjne!
Juvederm Volux
1500
849
za 1 ml
Zadzwoń
Opis zabiegu

Idealny kształt dolnej części twarzy do dobrze zarysowana linia żuchwy i jędrna, napięta broda. Starzenie się dolnej części twarzy może powodować zmiany strukturalne i utratę objętości w obrębie brody i linii żuchwy.

Juvederm Volux to strukturalny kwas hialuronowy (HA) w żelu, zawierający lidokainę, dedykowany do modelowania dolnej części twarzy. Dzięki opatentowanej technologii VYCROSS zapewnia silnie związaną macierz cząsteczkową, która daje preparatowi wyjątkowo długą odporność na rozkład. Juvederm Volux wstrzykiwany jest w brodę, bruzdę przedpoliczkową, oraz w bruzdę pod dolną wargą. Jest to doskonała alternatywa dla bolesnych, inwazyjnych i wymagających rekonwalescencji operacji plastycznych. Zabieg Juvederm Volux jest bezpieczny, skuteczny i niebolesny.

Oprócz zastosowania w terapiach anti-aging, Volux wykorzystujemy także w zabiegach upiększających, gdzie celem jest idealna symetria twarzy, jej pożądany kształt i rysy. Zabiegi wykorzystujemy także u mężczyzn, gdyż Juvederm Volux to idealny preparat do kształtowania silnych, męskich rysów twarzy.

Na podstawie badań klinicznych, Juvederm Volux pozwala zmienić kąt twarzy nawet o 5 stopni. Jednocześnie, efekty zabiegu utrzymują się przez 18 miesięcy.