Regeneracja okolicy Oka Nucleofill
Symulatory tkankowe

Regeneracja okolicy Oka Nucleofill

Preparaty
Ceny promocyjne!
Nucleofill Soft Eyes 1.5 ml
1400
799
Zadzwoń
Opis zabiegu

Nucleofill Soft Plus to biostymulator do leczenia okolicy oka, o wielokierunkowym mechanizmie działania.

Nucleofill Soft Plus o naturalnym pochodzeniu to wysoko oczyszczone polinukleotydy zdolne do aktywacji procesów bioregeneracji skóry zarówno na poziomie głębokim (tkanka tłuszczowa i kostna), jak i na poziomie skóry właściwej (stymulacja fibroblastów).

Nucleofill Soft Plus to pierwszy produkt złożony z fragmentów łańcuchów polinukleotydowych o niskiej masie cząsteczkowej (50-100 kDa), stworzony z myślą o szczególnie delikatnych obszarach, takich jak okolica oczu. Nucleofill Soft Plus to produkt pochodzenia naturalnego, którego użycie minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii.

Wielokierunkowe działanie Nucleofill Soft Plus:

  • Silny efekt liftingujący (uniesienie tkanek, poprawę gęstości skóry), otrzymany dzięki działaniu na poziomie komórkowym na receptory CD 39 co prowadzi do produkcji kolagenu typu I, elastyny oraz HA, a dzięki działaniu na receptory CD 40 stymulujemy dojrzewanie fibroblastów w miofibroblasty (komórki posiadające cechy komórek mięśniowych, mających właściwości kurczliwe – efekt siłowni)
  • Mocny efekt antyoksydacyjny uzyskujemy dzięki pierścieniom aromatycznym w zasadach azotowych obecnych w łańcuchu polinukleotydowym, które wychwytują (zmiatają) wolne rodniki
  • Długotrwałe nawilżenie uzyskujemy dzięki grupom fosfatowym, obecnym w łańcuchu polinukleotydowym, które trwale wiążą wodę w przestrzeni międzykomórkowej

Podczas zabiegu lekarz wprowadzi Nucleofill drogą iniekcji (tj. za pomocą igły lub kaniuli) w kilku punktach. Zabieg nie jest bolesny, można odczuwać delikatne mrowienie. Po zabiegu można wrócić bez problemu do codziennych czynności, ewentualnie może się pojawić delikatny obrzęk lub siniak.

W celu uzyskania najlepszych efektów, Nucleofill wykonuje się w serii 2-3 zabiegów co 4 tygodnie.